Kilometry dla "Around The World in a Day"

Kilometry dla "Around The World in a Day"

W dniu 18 .06 Klub 80 Rowerów Kraków przyłączył się do akcji Hotelu Hilton Garden Inn Kraków! One World, One Team. Każdy kilometr pokonany na rowerze = 1zł i przekazaliśmy swoje km dla Salezjanśkiej organizacji Sportowej.

"Razem Przeciwko Cukrzycy typu 2" Wsparcie Klubu 80-tki

"Razem Przeciwko Cukrzycy typu 2" Wsparcie Klubu 80-tki

W dniu 11.06 nasz Klub przyłączył się do akcji „Razem Przeciwko Cukrzycy typu 2”.

„Razem Przeciwko Cukrzycy typu 2” – to hasło charytatywnego Rajdu Rowerowego Fundacji Medicover, którego celem jest podnoszenie świadomości zdrowego stylu życia i znaczenia aktywności fizycznej w walce z epidemią XXI wieku – cukrzycą typu 2. Jest to cykliczna akcja wspierająca i dopełniająca prowadzony przez Fundację Ogólnopolski Program Profilaktyki Cukrzycy i Chorób Cywilizacyjnych „PoZdro!”. 

Rajd po gminie Zielonki

Rajd po gminie Zielonki

Już po raz kolejny Gmina Zielonki organizowała rajd po swojej gminie. My też jak co roku postanowiliśmy wziąć w niej udział. Na Placu Wolnica stawiło się 18 osób. Po przywitaniu i zrobieniu zdjęcia ruszyliśmy na Zielonki. Tam na miejscu był odbiór pakietów startowych oraz kuponów na jedzenie. Tradycyjnie był również bloczek na nagrody przyznawane w drodze losowania.

Zamek i Skansen w Dobczycach

Zamek i Skansen w Dobczycach

Niedzielny poranek zaczął się nie za ciekawie. Ze względu na zdarzenia losowe wyjazd opóźnił się. Mimo wszystko na Plac Wolnica stawiło się aż 23 osoby. To rekord w tym sezonie.

W tą niedzielę obraliśmy kierunek na zamek i skansen w Dobczycach. Szybka fotka na starcie, kilka słów od prowadzącego, podział na 2 grupy i ruszyliśmy. Na „Dzień dobry” wzniesienie koło Parku Bednarskiego i mkniemy przez miasto w kierunku Kurdwanowa. Tuż za Krakowem już mieliśmy kilka przygód, to komuś spadł łańcuch, to coś z przerzutkami... Słońce grzało coraz bardziej, a my przemierzaliśmy kolejne kilometry.

Krzeszowickie Lody i Ruiny w Rudnie

Krzeszowickie Lody i Ruiny w Rudnie

21 maja Klub 80 Rowerów wyrusza na kolejną wycieczkę rekreacyjną. Tym razem obrany został kierunek Krzeszowic. Na placu Wolnica pojawiło się 10 osób które postanowiły pojechać pomimo pochmurnej pogody.