Dolinki i dupa słonia

Dolinki i dupa słonia

1. dzień lipca, można by było powiedzieć, że wakacje to idealny okres na rower. Niestety nie zawsze tak jest.

Jak zawsze spotkaliśmy się grupą chętnych na niedzielny wyjazd na placu Wolnica. Pomimo zapowiedzianych opadów deszczu zebrało się 21 pasjonatów 2. kółek :)  Kilka słów wstępu co, gdzie i jak ;) i zaraz pędziliśmy już na swoich rumakach w kierunku krakowskich błoń. Stamtąd kierowaliśmy się wzdłuż rzeki Rudawy, aż do Bronowic. Tam przyłączyła się jeszcze do nas koleżanka Małgosia ;) Dalsze kilometry pokonywaliśmy już razem.

Ogród pełen Lawendy

Ogród pełen Lawendy

Kolejna udana niedziela rowerowa za nami. Dnia 17 czerwca wybraliśmy się zwiedzić Ogród Pełen Lawendy w Ostrowie za Proszowicami. Na starcie zjawiła się liczna grupa w sile 23 osób. 

Trasa początkowo przebiegała przez ścieżki rowerowe w stronę Nowej Huty i nie mogliśmy się doczekać aż wyjedziemy z miasta.

V Rajd po gminie Zielonki

V Rajd po gminie Zielonki

Upał…to pojęcie meteorologiczne jest niezaprzeczalnie związane z jednym rajdem rowerowym!

Kto był w niedzielę 10-06-2018 uczestnikiem to wie o czym piszę!

Tak to był V Rajd Rowerowy po Gminie Zielonki, który jak co roku ściągnął rzesze zwolenników jazdy na rowerze. Ponoć pod swe skrzydła w tym roku przyjął około tysiąc uczestników, a nadmienię iż nas samych było ponad 40 osób. Więc jakby to powiedział Prezes Stowarzyszenia Travelling Inspiration Marcin - jest moc!!!

Rajd Kraków - Trzebinia

Rajd Kraków - Trzebinia

Za nami kolejny rajd, który przejechaliśmy wspólnie z naszym Klubem.

Zapowiadał się ciepły słoneczny dzień, co za tym idzie chętnych na rajd nie brakowało. Ruszyliśmy jak zawsze z placu Wolnica na krakowskie błonia, bo stamtąd był start rajdu. Sama nasza grupa liczyła około 22 osób. Możliwe, że było więcej, ale na błoniach gdzie dołączyło jeszcze kilka osób, ciężko było nas zliczyć, bo na starcie rajdu było kilkuset rowerzystów i rowerzystek.

IV zlot 80 Rowerów

IV zlot 80 Rowerów

Za nami już IV Ogólnopolski Zlot Rowerów który tym razem odbył się w pięknej scenerii gór Izerskich w dniach 25 – 27.05.2018. Bazę wypadową była miejscowość  Świeradów Zdrój położona w  południowo – zachodniej części województwa dolnośląskiego w Sudetach Zachodnich.