Ostatnie lody w sezonie z Klubem 80 Rowerów

Ostatnie lody w sezonie z Klubem 80 Rowerów

Oficjalne zakończenie sezonu rowerowego, rekreacyjnej grupy Klubu 80 Rowerów już było. Ale nam ciągle mało :) Postanowiliśmy więc wybrać się do Krzeszowic, na ostatnie w tym sezonie lody z krakowską 80-tką.

20 października 2019r. zebraliśmy się tradycyjnie na Placu Wolnica o godz. 9:45. Pogoda była wymarzona. Po kilku słowach dotyczących spraw organizacyjnych i zrobieniu sobie pamiątkowego zdjęcia, zwartą grupą ruszyliśmy w drogę.

Dolinki Podkrakowskie - oficjalne zakończenie sezonu 2019

Dolinki Podkrakowskie - oficjalne zakończenie sezonu 2019

Dolinki Podkrakowskie - oficjalne zakończenie sezonu 2019

Za górami za lasami, a raczej z dolinkami w tle przyszło nami jechać w dniu 13.10. Pogoda na ten dzień zapowiadała się bardzo rowerowo. Jesień za oknami, a my wybraliśmy się grupą 18 duszyczek rowerowych pojeździć po okolicach Krakowa, aby zobaczyć tą piękną polską złotą jesień.

                Powiem tak, że nie było łatwo, na całej trasie pokonaliśmy ponad 1000m przewyższeń. Były ostre zjazdy, gdzie niektórzy z nas musieli sprowadzać rower, były też wymagające podjazdy, ale nawet najmłodszy uczestnik w tym dniu dał radę, więc uważamy, że z klubem wszystko jest możliwe. Każdą górę pokonamy, kiedy jesteśmy razem i się wzajemnie wspieramy! Jednym z podjazdów, gdzie chyba każdy z nas go poczuł to podjazd pod Zelków, ale po kilku minutach odpoczynku mogliśmy ruszyć w dalszą drogę.

Łowisko Wieniec

Łowisko Wieniec

W dniu 15.09. Mariusz oraz Gregor z Grupy Jurajskiej przygotowali rekreacyjną trasę na rybkę. Spotkanie odbyło się jak zawsze na placu Wolnica o godzinie 9 w grupie 20 osób. Poranny chłód nie dał za wygraną. Wycieczkę opracowali Mariusz oraz Grzegorz więc i Oni mieli okazję tą wycieczkę poprowadzić.

Wadowice - Małopolska Tour 2019

Wadowice - Małopolska Tour 2019

Krótko zwięźle i na temat. Do Wadowic nie wybrało się za wiele osób, gdyż pogoda z rana do tego nie zachęcała. Jednak znalazło się kilku śmiałków, którzy z Krakowa do Wadowic ruszyli na kołach, reszta na miejsce wydarzenia dotarła samochodami.  

Trasa była bardzo malownicza, prowadząca w większości szlakami leśnymi. Wyszło nam wspólnie podczas rajdu 28 km. Tyle też wpisujemy sobie do tabeli.

Osobom, które przyjechały na kołach i wróciły po rajdzie – gratulujemy.

Poniżej kilka zdjęć z tego dnia.

Doliną Dłubni

Doliną Dłubni

W dniu 1 Września nie rozpoczęła się szkoła, lecz wycieczka Klubu 80 Rowerów - podążając Doliną Dłubni.

Na starcie pojawiła się spora grupa bo 21 osób, co nas bardzo cieszy. Standardowo ruszyliśmy z placu Wolnica. Wycieczka pozwoliła na zwiedzenie urokliwej i mało znanej Doliny Dłubni. Całość trasy prowadziła w większości pięknymi szlakami naszych podkrakowskich okolic. Pogoda dopisywała, choć chwilami na podjazdach, można było się zgrzać jakby człowiek siedział w piekarniku :) Na przerwę obiadową zawitaliśmy do Osady Jurajskiej - Restauracji rybnej, gdzie każdy miał okazję zjeść rybkę pod różną postacią i nabrać sił przed dalszą drogą powrotną do Krakowa.