Za nami już IV Ogólnopolski Zlot Rowerów który tym razem odbył się w pięknej scenerii gór Izerskich w dniach 25 – 27.05.2018. Bazę wypadową była miejscowość  Świeradów Zdrój położona w  południowo – zachodniej części województwa dolnośląskiego w Sudetach Zachodnich.

Tak to już IV Ogólnopolski Zlot Rowerów jak ten czas szybko mija dopiero był pierwszy, drugi, trzeci, a tu już kolejny za Nami. Tym razem w wiosennej aurze która wspaniale nam dopisała a jazda  i zwiedzanie okolic była czystą radością.

Ale może od początku…. do kogo skierowany był zlot?

DO KAŻDEGO! A w szczególności do klubowiczów, oficjalnych i nieoficjalnych, do uczestników wypraw rowerowych, sympatyków 80 Rowerów i Stowarzyszenia Travelling Inspiration więc na zlocie mogli pojawić się wszyscy, którzy kochają rower i spędzanie na nim czasu.

Trasy były dla wszystkich:

Dla miłośników jazdy enduro gdzie propozycje to Single Track pod Smrkem, dla miłośników jazdy MTB, dla miłośników rowerów szosowych, a dla miłośników wypraw turystycznych były przygotowane dwie trasy. Więc dla każdego coś dobrego. I to tylko w sobotę! Na  niedzielę było przygotowane również wiele atrakcji. Nie da się również nie wspomnieć o pieszych wyprawach do których zachęcały mnogość szlaków turystycznych wokół. Nie sposób było się nudzić przez cały ten czas.

Gdy spotyka się tak wielu sympatyków rowerów pełno jest rozmów, dyskusji, opisywaniu pokonanych tras, zjazdów i podjazdów i tak bez końca. Można było zawrzeć nowe znajomości, spotkać starych znajomych itd.

Rozpisywanie o wszystkim co Nas spotkało w czasie tego spotkania zajęłoby bardzo dużo miejsca i czasu więc wspomnę tylko że był to czas naprawdę wspaniałej zabawy w przemiłym towarzystwie, który utwierdza w przekonaniu iż takie spotkania są jak najbardziej potrzebne.

Jeśli nie byliście to żałujcie....

Na następne zloty zaprasza STI oraz ekipa Klubu 80 Rowerów.