Czym jest Klub?

Klub 80 Rowerów to ideą Stowarzyszenia Travelling Inspiration. Od 2013 roku prowadzimy turystyczno-rekreacyjne klub rowerowy. Początkowo prowadzony jako Stowarzyszenie. Dziś prowadzony przez pasjonatów rowerowych.

Zrzesza on wszystkie osoby, które kochają jeździć na rowerze i chcą poznać ludzi z podobną pasją. To społeczność ludzi, którzy lubią jeździć w grupie, chcą  aktywnie spędzać czas wolny. Jak również osób, które szukają towarzystwa do roweru.

Wycieczki organizowane w ramach klubu 80-ciu Rowerów są BEZPŁATNE. Nie musisz się na nic deklarować. Przyjedź i zobacz jak spędzamy czas na rowerze. Poznaj nowych ludzi i korzystaj z rabatów, zniżek. To również baza ludzi, z którymi możesz umówić się na krótki rowerowy wypad.

Czy aby wziąć udział w wycieczce należy być oficjalnym członkiem Klubu?

W organizowanych przez klub wycieczki każdy może wziąć udział. Decydując się na wycieczkę klubową, z automatu akceptujesz Regulamin. Jednak zapisując się do klubu możesz korzystać z profitów wynikających z tego faktu:

– możemy korzystać z rabatów w miejscach, w których udało nam się nawiązać współpracę z właścicielami

Więcej informacji znajdziecie na stronie „Zniżki”

Ponadto co roku organizujemy dłuższe wypady rowerowe tylko dla naszych członków. Przynależność do klubu to również utożsamianie się z naszą działalność. Jeżdżąc w koszulkach stajemy się rozpoznawalną grupą rowerzystów.

Kto może zostać oficjalnym członkiem Klubu?

Do Klubu może dołączyć praktycznie każdy! Jednak należy spełnić kilka wymogów. Aby zostać oficjalnym członkiem należy:
– wziąć udział w minimum 3 wycieczkach organizowanych w ramach klubu
– wypełnić deklarację klubu i przekazać ją koordynatorowi (otrzymasz ją e-mailem od koordynatora)

Czy formalne przystąpienie zobowiązuje?

Przystąpienie do Klubu zobowiazuje do przestrzegania kultury na wycieczkach, oraz akceptacja decyzji przez prowadzących wycieczki.