Czym jest Klub?

Klub 80 Rowerów to idea Stowarzyszenia Travelling Inspiration. Zrzesza on wszystkie osoby, które kochają jeździć na rowerze i chcą poznać ludzi z podobną pasją. To społeczność ludzi, którzy lubią jeździć w grupie, chcą  aktywnie spędzać czas wolny. Jak również osób, które szukają towarzystwa do roweru.

Jednodniowe wycieczki organizowane w ramach klubu 80-ciu Rowerów są BEZPŁATNE. Nie musisz się na nic deklarować. Przyjedź i zobacz jak spędzamy czas na rowerze. Poznaj nowych ludzi i korzystaj w przyszłości z rabatów, zniżek. To również baza ludzi, z którymi możesz umówić się na krótki rowerowy wypad.

Czy aby wziąć udział w wycieczce należy być oficjalnym członkiem Klubu?

W organizowanych przez klub wycieczki każdy może wziąć udział. Decydując się na wycieczkę klubową, z automatu akceptujesz Regulamin. Jednak zapisując się do klubu możesz korzystać z kilku profitów wynikających z tego faktu:

– każdy członek otrzymuje wyjątkową koszulkę klubową

– otrzymujemy karty członkowskie

– możemy korzystać z rabatów w miejscach, w których udało nam się nawiązać współpracę z właścicielami

– zniżki na wyprawy organizowane przez Stowarzyszenie Travelling Inspiration

Więcej informacji znajdziecie na stronie „Zniżki”

Ponadto co roku organizujemy dłuższe wypady rowerowe tylko dla członków oficjalnych. Przynależność do klubu to również utożsamianie się z naszą działalność. Jeżdżąc w koszulkach stajemy się rozpoznawalną grupą rowerzystów.

Kto może zostać oficjalnym członkiem Klubu?

Do Klubu może dołączyć praktycznie każdy! Jednak należy spełnić kilka wymogów. Aby zostać oficjalnym członkiem należy:
– wziąć udział w minimum 3 wycieczkach organizowanych w ramach klubu w dowolnym oddziale
– wypełnić deklarację klubu i przekazać ją koordynatorowi (otrzymasz ją e-mailem od koordynatora swojego oddziału)
– wpłacić na konto stowarzyszenia roczną składkę członkowską w wysokości 50 zł / rok – ważna jest 365 dni.

Dane do przelewu:
Stowarzyszenie Travelling Inspiration
ul. Zielona 22B/30
32-500 Chrzanów
89 1050 1142 1000 0090 8000 5839 – ING Bank Śląski

Czy formalne przystąpienie zobowiązuje?

Przystąpienie do klubu nie zobowiązuje. W każdej chwili można z klubu się wypisać. Wystarczy nie przedłużyć członkostwa, nie wpłacając składki za kolejny rok.
§ 24 Członkowie wspierający i honorowi nie posiadają biernego oraz czynnego prawa wyborczego, mogą jednak brać udział z głosem doradczym w statutowych władzach Stowarzyszenia, poza tym posiadają takie prawa jak członkowie zwyczajni.
§ 25 Członek wspierający ma obowiązek wywiązania się z zadeklarowanych świadczeń, przestrzegania statutu oraz uchwał władz Stowarzyszenia. Więcej informacji można znaleźć w statucie Stowarzyszenia dostępnym na stronie stowarzyszenia http://travelling-inspiration.pl