Zniżki dla oficjalnych klubowiczów:

 

Niecodzienni

15% w sklepie niecodzienni.pl - Kraków i wysyłka Polska

Przystań w Tyńcu

5-10% w Przystani pod Lutym Turem - Tyniec

Dr Albin

10% w serwisie rowerowym „Dr Albin”Kraków i okolice                                                          

Sklep Rowerowy Bike-RS Kraków (dawniej BIKE ID) – 10% rabatu na rower, 15% rabatu na towar (z wyłączeniem produktów marki Campagnolo i Shimano), 10% rabatu na usługi. Bike ID to oferta Lapierre, Look, Trek, Tufo, Knog, Hirzl oraz wile innych wyselekcjonowanych marek - Kraków i wysyła - Polska

6% w sklepie http://szybkitowar.shoparena.pl/ Piotr Furmański - Kraków i wysyłka Polska

Sklep oraz Serwis Go Ride - 20% rabatu na usługi serwisowe, 14% rabatu na zakupy (produkty nieprzecenione). Produkty przecenione będą podlegały indywidualnej wycenie - jest to spowodowane zróżnicowanym poziomem obniżek. Kraków i wysyłka Polska Przed dokonaniem płatności informujemy o zniżce dla Klubu 80 Rowerów oraz weryfikujemy się podając imię i nazwisko osby uprawnionej do zniżki.

Bikegaraż W "Bikegaraż Serwis Rowerowy" - 10% zniżkę na wszystkie usługi serwisowe.  Zapraszamy na ich stronę http://www.bikegaraz.pl oraz na FB: https://www.facebook.com/bikegaraz - Kraków i okolice
 
labicicletta

10% zniżki na napoje La Bicicletta w samym sercu Kazimierza.

FB: https://www.facebook.com/La.Bicicletta.restaurant.cafe Kraków i okolice

MikeSport Zniżka w wysokości 10% obowiązuje w sklepie stacjonarnym (na wszystkie produkty, również przecenione) jak i internetowym www.mikesport.pl (Jeśli by ktoś chciał kupić przez interet, to proszę wczęśniej @ do nas podamy kod na rabat)
Zniżka w wysokości 8% obowiązuje w sklepie stacjonarnym na wszystkie produkty, również serwis. Przed dokonaniem płatności poinformujcie sprzedawcę o zniżce dla Klubu 80 Rowerów. Sklep ma listę oficjalnych członków, więc na jej podstawie weryfikują uprawnienia do rabatu.