Klub jedzie na 3-dniówkę.

W dniach 3-5.08. Krakowski Klub 80 Rowerów, planuje wybrać się na wyjazd integracyjny Oświęcim, Góra Żar oraz Żywiec.

Zapisy na wyjazd pod adresem krakow.80rowerow@gmail.com

Temat: Góra Żar 3-5.08

W treści imię i nazwisko uczestnika, numer telefonu kontaktowego. oraz informacja czy wyjeżdża w piątek na kołach, czy spotykamy się w Oświęcimiu.

Po otrzymaniu e-maila, odpiszemy na otrzymaną wiadomość informację, czy jest jeszcze miejsce na wyjazd. Wtedy podamy w zwrotnym mailu nr konta do wpłaty.

Koszt wyjazdu (2 noclegów to 80-90 zł, różnica zależna od ilości chętnych na wyjazd), wpłata zaliczki w kwocie 40 zł – Konieczne, aby dokonać rezerwacji za noclegi dla naszej grupy (Sam wyjazd jest bezpłatny - to tylko koszty noclegów).

Po zaksięgowaniu wpłaty potwierdzimy uczestnictwo odpisując na adres email, z którego otrzymamy zgłoszenie.

Pierwszeństwo udziału mają oficjalni członkowie Klubu 80 Rowerów, którzy mają opłaconą i ważną składkę na rok 2018, a sympatycy, którzy jeżdżą na nasze wycieczki jako niezrzeszeni rowerzyści będą wpisywani na listę rezerwowych i w przypadku wolnych miejsc w dniu zakończenia zapisów będą poinformowani o wpisaniu na listę uczestników wyjazdu.

Czas na zapis do 15.07 do końca dnia. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszenia.

PIĄTEK 3.08:

Do pokonania będziemy mieli 83km, oraz 90m przewyższenia.

Wyjazd o godzinie 7:30 z placu wolnica i jedziemy na Oświęcim. Osoby, które mogą wziąć wolne w piątek jadą na kołach. Reszta grupy, która nie ma możliwości jechać na kołach, może dojechać na nocleg pociągiem relacja Kraków – Oświęcim.

Przykładowe godziny pociągów z Kraków Główny: 15:36 lub 17:56 oraz 19:45. Pociąg jedzie około 2h.

W Piątek około 20 integracja grupy i kilka słów o dalszych planach na następne dni.

Ślad trasy: https://www.bikemap.net/pl/r/4502484/

Nocleg: http://guesthouse.com.pl/pokoje-hostelowe.html

SOBOTA 4.08:

Tego dnia do pokonania będzie 56km, oraz 450m przewyższeń.

Rano wstajemy i idziemy zwiedzać (podobozy lub obóz - jeszcze dogrywamy temat) w Oświęcimiu (proszę zabrać ze sobą strój cywilny oraz pieniądze na wstęp około 35-40zł) po zwiedzeniu jedziemy w kierunku Góry Żar, zależnie od czasu, jeśli jazda będzie szła sprawnie, chętni mogą wyjechać na górę na kołach, reszta albo odpocznie na dole albo wyjedzie wyciągiem.

Ślad trasy: https://www.bikemap.net/pl/r/4502530/

Nocleg: http://sm.zsme.zywiec.pl/galeria

NIEDZIELA 5.08:

Będzie do pokonania około 100km, oraz 540m przewyższenia. Tego dnia wracamy do Krakowa, na trasie będą tylko przewidziane postoje na posiłek, uzupełnienie płynów i zakupy. Powrót w późnych godzinach wieczornych więc trzeba mieć ze sobą sprawne oświetlenie.

Ślad trasy: https://www.bikemap.net/pl/r/4502579/

Trasy, program oraz godziny wyjazdu mogą ulec zmianie, ze względu na nieprzewidziane okoliczności. Informacje o takich zmianach będą przekazywane na bieżąco.

Zabrać ze sobą pieniądze na własne potrzeby, wstępy (wejściówki) i jedzenie, kask, zapasową dętkę, oświetlenie oraz dobry humor.

Ps. Sugerujemy na wyjazd najlepiej zabrać bagażnik oraz sakwy, bo ciężko będzie przejechać całość z plecakiem.

Do Zobaczenia!