Witamy,

Kolejny rok mija więc to czas by się spotkać i powspominać nasze wspólne wyjazdy, w sobotni wieczór w klimacie "rowerowym" :))

Jak co roku zapraszamy wszystkich na podsumowanie sezonu rowerowego Krakowskiego Klubu 80 Rowerów. Oficjalnie zamykamy sezon 2018, więc warto go podsumować, a także nagrodzić najbardziej aktywnych oficjalnych członków naszego klubu nagrodami :) (wg. wpisów z tabeli punktów)

Byłaś/eś z nami na naszych wycieczkach..? Jesteś oficjalnym klubowiczem lub pasjonatem 2 kółek..? Zapraszamy właśnie Ciebie! 

Spotkanie jest kierowane dla klubowiczów, dla tych co mieli okazję z nami pojeździć (niezależnie od ilości wycieczek), są zaprzyjaźnieni z naszym klubem, byli na wyprawach Stowarzyszenia Travelling Inspiration, ale także tych co chcieli by zacząć nowy sezon 2019 z "rowerem" i chcieli by posłuchać jak spędziliśmy ten czas i gdzie w minionym sezonie..

Co tutaj więcej pisać.? Po prostu warto przyjść i z nami powspominać i posłuchać opowieści. Będą też filmiki z naszych wyjazdów, zdjęcia... 

Spotykamy się jak w zeszłym roku w Restauracja La Bicicletta ul. Miodowa 7 (obok placu Wolnica) o godzinie 18. 

Serdecznie Zapraszamy!!

Ps. Jeśli macie jakieś zdjęcia z naszych wyjazdów, którymi chcielibyście się pochwalić, to śmiało zabierzcie na Pendrive i przyjdźcie chwile wcześniej bym mógł je zgrać na dysk... :)