Witamy,

Wycieczkę na koniec sezonu mamy już za sobą. Zatem kolejny rok mija, więc to czas by się spotkać i powspominać nasze wspólne wyjazdy, w sobotni wieczór w klimacie "rowerowym" :))

Jak co roku zapraszamy wszystkich na podsumowanie sezonu rowerowego Krakowskiego Klubu 80 Rowerów. Oficjalnie zamykamy sezon 2019 i pragniemy nagrodzić najbardziej aktywnych oficjalnych członków naszego klubu :) (wg. wpisów z tabeli punktów).

Byłaś/eś z nami na naszych wycieczkach..? Jesteś oficjalnym klubowiczem lub pasjonatem 2 kółek..? Zapraszamy właśnie Ciebie!

Spotkanie jest kierowane dla klubowiczów, dla tych co mieli okazję z nami pojeździć (niezależnie od ilości wycieczek), są zaprzyjaźnieni z naszym klubem, byli na wyprawach Stowarzyszenia Travelling Inspiration, ale także tych co chcieli by zacząć nowy sezon 2020 z "rowerem" i chcieli by posłuchać jak spędziliśmy ten czas i gdzie byliśmy w minionym sezonie.

Co tutaj więcej pisać? Po prostu warto przyjść i z nami powspominać i posłuchać opowieści. Będą też filmiki z naszych wyjazdów, zdjęcia...

UWAGA!!!
Spotykamy się w nowej lokalizacji - Kawiarnia LoveRove, ul. Powstańców Wielkopolskich 1, Kraków (na skrzyżowaniu Powstańców Wielkopolskich z Wielicką) o godzinie 17.

Wydarzenie również na naszej stronie www.klub.80rowerow.pl

Serdecznie zapraszamy!!